Folyékony fázisú elektróda kamra
-
Nagy térfogatú elektródakamra, amelyet tengervízminták mérésére terveztek
-
Négyzet alakú boroszilikát üveg reakcióedény (1–20 ml)
-
Változtatható térfogatú reakcióedény 1–20 ml (15–20 ml, ha a minta megvilágítása szükséges)
-
Nagy elülső optikai ablak a minta egyenletes megvilágításához
-
Hátsó optikai port a kis kvantumérzékelőkhöz, szonda fényházához, száloptikai kábelhez vagy FMS fluoriméterekhez
-
A boroszilikát üveg reakcióedény alját alkotó S1 oxigénérzékelő alapra szerelt
-
Vízköpeny a minta hatékony hőmérsékletszabályozásához.
- A DW3 nagy térfogatú elektródkamra különösen alkalmas makroalgák oxigénfejlődésének/felvételének mérésére 1–20 ml-es tengervízmintákban (15–20 ml, ha megvilágításra van szükség).A négyzet alakú boroszilikát üveg reakcióedény érintkezik egy előkészített S1 elektródkoronggal , amely a reakcióedény fenekét képezi. A nagy kvarc elülső optikai port lehetővé teszi a nagy mintafelület egyenletes megvilágítását az LH36/2R piros LED fényforrás segítségével . A minták lehetnek kevert szuszpenzióban, vagy lamináris anyag esetén függőlegesen alátámaszthatók, és a dugattyú tarthatja őket úgy, hogy teljesen megvilágosodjanak.
A minta és az érzékelő precíziós hőmérséklet-szabályozása egy koncentrikus vízköpenyen keresztül történik, önzáró nyílásokkal, amelyek egy hőszabályozott keringető vízfürdőhöz csatlakoztathatók. A vízköpeny fekete acetálból készült, amely lehetővé teszi a minták sötét adaptációját vagy az oxigénmérés lehetőségét teljes sötétségben. A kamra hátoldalán található további optikai port lehetővé teszi más elemek, például további fényforrások, száloptikai fényvezetők és detektorok felszerelését a DW3-ra, lehetővé téve spektroszkópiai mérések elvégzését.
A DW3 precíziós központi furatú dugattyúval van felszerelve. A dugattyú magassága könnyen beállítható, hogy megfeleljen az 1 ml és 20 ml közötti folyadékfázisú minta térfogatának, míg a központi furat könnyen befogadható Hamilton-típusú fecskendőkhöz, amelyek lehetővé teszik a hozzáadást/kivonást a reakcióedénybe, illetve onnan a kísérlet során.